جستجو 
استان ها
سایر خدمات

 RSS 

 RSS 2.0
 ATOM 3.0
 WAP
 OPML
 HTML

[نسخهء متنی]
[نسخه موبایل]
آمار بازدیدها
میهمان بر خط:   21    
عضو بر خط:   0    
امروز:   1722    
دیروز:   58422    
مجموعا:   91305469    

 اخبار  | تهران  
 شماره مطلب: 1053066208 | 14:43 سه شنبه 15 آبان 1397                                                                                                                 
251 ميليارد تومان وام اشتغال روستايي در تهران پرداخت مي شود
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران اعلام کرد: اجرای 274 طرح توسعه اشتغال روستایی و عشایری با 251 میلیارد تومان اعتبار در این استان به مرحله انعقاد قرارداد رسیده است.

حاتم شاکرمی در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: مقرر شده است بانک ها تا پایان آبان ماه جاری نسبت به پرداخت سهم اعتباری خود اقدام و نتیجه را در جلسه کاروگره تخصصی اشتغال استان ارائه کنند.

وی توضیح داد: تاکنون از سهمیه 273 میلیاردتومانی استان تهران 623 طرح روستایی و عشایری با مبلغ 561 میلیارد تومان معادل دو برابر اعتبار استان به بانک های عامل معرفی شده است.

شاکرمی تصریح کرد: دستگاه های اجرایی و کارگروهها در شهرستان های استان توانسته اند در زمینه توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری خوب عمل کنند.

وی گفت: استان تهران از نظر انعقاد قرارداد طرح های توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری توانسته است رتبه نخست کشوری را به خود اختصاص دهد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران تشریح کرد: عمده طرح های روستایی و عشایری در بخش صنایع دستی، تبدیلی، دامداری، بوم گردی و گردشگری با سود 6درصد است که مورد اقبال قرار گرفته است و می تواند به روستاهای استان تهران از لحاظ اشتغال تحرک خوبی ببخشد.

شاکرمی همچنین با اشاره به تسهیلات مربوط به اشتغال فراگیر با سود 18 درصد گفت: تاکنون 625 میلیارد تومان طرح در این زمینه به بانک ها ارسال که در حال بررسی قراردارد و به دلیل بخشنامه بانک مرکزی فعلا پرداخت آنها متوقف شده است.

وی همچنین درباره ارائه تسهیلات برای مشاغل خانگی نیز اظهار داشت: مشاغل حمایتی با سود چهار درصد مربوط به خانواده هایی است که در منازل خود اشتغالزایی می کنند که معمولا زنان بی سرپرست و جوانانی هستند که کارهای هنری در منازل خود انجام می دهند.

شاکرمی افزود: به منظور حمایت از توسعه مشاغل خانگی از اول مرداد ماه امسال 48 میلیارد تومان به استان تهران تخصیص داده شده که 29 میلیارد تومان طرح به بانک ها ارسال شده است.منبع: خبرگزاری جمهوری اسلامی
ثبت کننده: 1

                                                                                                               
 نظرات در مورد این متن 
* نام

* پست الکترونیکی
 ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
* نظر

  [فراخوانی مجدد تصویر]
 محتوای تصویر را تایپ کنید مطالب مرتبط 
                                                                                                                
پيش بيني 146 هزار فرصت شغلي در مناطق روستايي و عشاير
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: بر اساس قانون ایجاد اشتغال در مناطق روستایی و عشایر و تامین اعتبار از محل صندوق توسعه ملی برای اشتغال مناطق روستایی و عشایر 146 هزار فرصت شغلی در این مناطق ایجاد خواهد شد
07:08 دوشنبه 03 دی 1397
82 درصد تسهيلات اشتغال روستايي و عشايري استان کرمان پرداخت شد
استاندار کرمان گفت: از مجموع 400 میلیارد تومان اعتبارات اشتغال روستایی و عشایری تعیین شده برای این استان، 239 میلیارد تومان به استان ابلاغ شده و معادل 82 درصد آن پرداخت شده است.
12:34 یک شنبه 02 دی 1397
صندوق کارآفريني اميد در جذب اعتبارات اشتغال روستايي اول شد
مدیر صندوق کارآفرینی امید کرمانشاه از کسب رتبه نخست این صندوق در جذب اعتبارات اشتغال روستایی در استان خبر داد و گفت: این صندوق تاکنون 44 میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی پرداخت کرده است.
13:18 پنجشنبه 22 آذر 1397
نحوه توزيع تسهيلات مشاغل روستايي و عشايري بازنگري شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری چهارمحال و بختیاری با تاکید بر بازنگری در توزیع تسهیلات مشاغل روستایی و عشایری استان گفت: این تسهیلات براساس اولویت بندی و ظرفیت های استان توزیع شود.
09:58 دوشنبه 19 آذر 1397
115.8 ميليارد تومان وام اشتغال روستايي به يزد اختصاص دارد
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری یزد گفت: سهم وام اشتغال پایدار روستایی این استان در مرحله اول، 115.8 میلیارد تومان بود که بیش از 90 درصد آن پرداخت شد یا در مرحله انعقاد قرارداد قرار دارد.
09:14 جمعه 16 آذر 1397
                                                                                                               

فهرست قیمت نهاده ها
جهت استفاده از ابزارک قیمت نهاده ها در سایت یا وبلاگتان اینجا کلیک کنید

اوقات شرعی
جهت استفاده از ابزارک اوقات شرعی در سایت یا وبلاگتان اینجا کلیک کنید

سایر خدماتتمامی حقوق محفوظ است. انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
info@www.roostanews.com

ثبت در لینکهای شخصی